آخرین خبرها
خانه / مراکز خدماتی / شماره تماس پاسخگوی سوالات گردشگری 09669

شماره تماس پاسخگوی سوالات گردشگری 09669

1

 

 

  • رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر اظهار کرد: سامانه ملی 09669 به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به گردشگران از ساعت هشت صبح تا چهار بعداز ظهر و چهار بعد از ظهر تا 12 شب است و در هرشیفت 12 نفر در این سامانه مشغول به کار هستند.

رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: مردم می توانند پیش از هر سفر و تعطیلاتی اطلاعات سفر خود را از سامانه ملی 09669 کسب کنند.

مرتضی رحمانی موحد در بازدید از سامانه 09669 افزود: این سامانه هم در بخش گویایی و هم در بخش فضای مجازی باید در تمام ایام سال اطلاعات گردشگری مورد نیاز گردشگران را در اختیار بگذارد.

وی افزود: این سامانه می تواند به صورت موثر و با ایجاد و اعلام مقاصد گردشگری جدید توسعه یابد، به ویژه اینکه مردم می توانند قبل از هر تعطیلاتی اطلاعات سفر خود را از این سامانه ملی کسب کنند.

رحمانی موحد با بیان اینکه تاکنون بیش از 9 هزار تماس با سامانه 09669 در ایام نوروز برقرار شده، اظهار کرد: کسب اطلاعات راه ها، خدمات امداد جاده ای اطلاعات جاذبه های گردشگری و هواشناسی و شکایت از مراکز اقامتی و واحدهای پذیرایی عمده تماس های مردم با این سامانه بوده است.

وی افزود: اگر تماس ها نیاز به رسیدگی داشته باشد حداکثر 24 ساعت طول می کشد تا به آن شکایت رسیدگی شود. این شکایات به گروه های بازرسی استانی و ستاد مرکزی ارسال می شود و آنها بررسی می کنند که نماینده سازمان تعزیرات حکومتی و همین طور نماینده اصناف وزارت صنعت، معدن و تجارت عضو این گروه های بازرسی هستند.

رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر اظهار کرد: سامانه ملی 09669 به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به گردشگران از ساعت هشت صبح تا چهار بعداز ظهر و چهار بعد از ظهر تا 12 شب است و در هرشیفت 12 نفر در این سامانه مشغول به کار هستند.

رحمانی موحد افزود: در نوبت 12 شب تا هشت صبح هم چهار نفر در این سامانه فعالیت می کنند

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*