آخرین خبرها
خانه / بایگانی برچسب : عکاسی

بایگانی برچسب : عکاسی

راهنمایی و آموزش کامل عکاسی در غار

به علت تعرق بدن در غار نوردی و دمای خنک غار ها، ممکن است در صورت توقف برای عکاسی، بخار متصاعد شده از بدن یا بازدم بصورت مه ای در اطراف عکس دیده می شود. بهترین کار این است تا قبل از عکاسی بدن را خشک کرده و نیز هنگام فشار دادن دکمه شاتر دوربین نفستان را حبس کنید کسانی ... ادامه مطلب »

آموزش و راهنمای قدم به قدم برای گرفتن عکسهای پانوراما

می توانید قبل و بعد از شروع عکاسی پاناروما، دو عکس سیاه – با گرفتن دست جلوی لنز یا گذاشتن پوشش لنز – بگیرید تا وقتی عکسها را به کامپیوتر منتقل می کنید جدا کردن عکسهای مربوط به هر پاناروما برای شما راحت تر باشد.   1– تنظیم دستی دایافراگم: پرنورترین کادر پاناروما رو پیدا کنید و در حالت اتوماتیک ... ادامه مطلب »

عکس و عکاسی از موج های دریا

635609160816685418

عکاسی سریع و دوربین ها پیشرفته گرفته شده است و شما می توانید زیبایی های یک موج دریایی واقعی را در این تصاویر ببینید.   عکاسی سریع به عکس هایی گفته می شود که دوربین های فوق پیشرفته و با سرعت ها بالا انجام می گیرد و عکس ها با ظرافت و با کیفیت خاصی منتشر می شوند. دوربین ها ... ادامه مطلب »

عکس هایی از 10 کشور دیدنی دنیا

1

    در جهان کشورهای زیبا و دیدنی بسیاری وجود دارند که برخی از آنها دورافتاده بوده و سفر به این کشورها برای همه ممکن نیست. اما سفر به کشورهایی که در این گزارش از آنها نام برده شده چندان دشوار نیست.  به نقل از تراول مگزین، در این گزارش 10 کشور زیبا و دیدنی جهان معرفی می شوند که ... ادامه مطلب »

رکورد عکاسی گردشگری به کدام شهرها تعلق دارد

1

گردشگری در شهر فلورانس، مهم‌ترین صنعت درآمدزا محسوب می‌شود. تعداد گردشگران بین ماه‌های آوریل تا اکتبر (بهار و تابستان) از تعداد مردم محلی بیشتر است. عمده بازدیدها از موزه‌های متعدد و غنی فلورانس صورت می‌گیرد. شرکت گوگل در اقدامی جالب به رتبه‌بندی مکان‌هایی از جهان اقدام کرده است که توانسته‌اند توجه گردشگران بیشتری را به جاذبه‌های گردشگری خود جلب کرده ... ادامه مطلب »

چطور عکس پانوراما بگیریم – آموزش کامل مرحله به مرحله

8

  می توانید قبل و بعد از شروع عکاسی پاناروما، دو عکس سیاه – با گرفتن دست جلوی لنز یا گذاشتن پوشش لنز – بگیرید تا وقتی عکسها را به کامپیوتر منتقل می کنید جدا کردن عکسهای مربوط به هر پاناروما برای شما راحت تر باشد.   1– تنظیم دستی دایافراگم: پرنورترین کادر پاناروما رو پیدا کنید و در حالت ... ادامه مطلب »

گالری عکس : ده تصویر دیدنی از مردم دنیا

1

برای این گزارش 10 عکس بسیار دیدنی ازاقوام مختلف را انتخاب کرده ایم که به اندازه ای گویا هستند که نیازی به توضیح و تفسیر چندانی ندارند. 10 عکس دیدنی از مردم دنیا.   در گوشه و کنار کره زمین اقوام و نژادهای گوناگونی با سنن، رسوم ، فرهنگ ، شیوه زندگی و غیره …زندگی می کنند که مشاهده آنها ... ادامه مطلب »

گزارش تصویری دیدنی از بام جهان هیمالیا

1

منظره بدیع طلوع خورشید در سلسله جبال هیمالیا و رنگ نیلگون کوه ها و ابرهای آسمان که با رنگ نارنجی کمرنگ انوار خورشید بیشتر شبیه یک تابلوی نقاشی است. سلسله جبال هیمالیا در نپال و قله اورست مرتفع ترین قله دنیا به بام جهان شهرت دارد. مناظر طبیعی این بخش از جهان واقعا تماشایی است.  ماتیو ریشار ، عکاس فرانسوی ... ادامه مطلب »

گزارش تصویری از طبیعت و حیات وحش آلاسکا

1

.آب و هوای مه آلود سواحل آلاسکا در اقیانوس منجمد شمالی برای مشاهده خرس های عظیم الجثه قطبی چندان مطلوب نیست. ایالت آلاسکا در شمال غرب آمریکای شمالی سرزمینی بکر با تنوع گیاهی و جانوری و طبیعتی باشکوه و بی‌نظیر است.  فابریس سیمون، عکاس حیات وحش در تازه ترین مجموعه خود به نام ” آلاسکا، هنگام تابستان” چهره ای دیگر ... ادامه مطلب »

عکس های زیبا و شگفت انگیز از بنگلادش

4

  بنگلادش یکی از کشورهای پرجمعیت و وسیع آسیایی است که از نظر اقتصادی جزو کشورهای فقیر منطقه به حساب می آید اما این کشور زیباییهای خود را دارد اینجا می توانید تعدادی از عکس های این کشور را ببینید شمیم شریف، خلبان و رهبر اسکادران در نیروی هوایی بنگلادش، از یک زاویه جالب کشور خود را به تصویر کشیده ... ادامه مطلب »