آخرین خبرها
خانه / بایگانی برچسب : روسیه

بایگانی برچسب : روسیه

آشنایی با سوغاتی روسیه / سوغات روسیه چیست

2-12-600x350

روس‌ها به این عروسک‌ها بابوشکا می‌گویند. عروسک‌های ماتروشکا یا بابوشکا مجموعه‌ای از چند دختر لپ قرمز با شکلی یکسان و اندازه‌های متفاوت هستند. این دختران لباس‌های گلدار رنگارنگی پوشیده‌اند       از جذابیت‌ها و خاطره‌های ماندگار از یک سفر، خرید سوغاتی و یادگاری از آن است. هر شهر و کشوری به تناسب فرهنگ و سنتی که دارد، نمادهایی منحصر به ... ادامه مطلب »

با هم نگاهی به کشور تزارها یعنی روسیه داشته باشیم

635377711318564418

  روسیه با توجه به داشته‌های طبیعی و البته تاریخی خود توانست موقعیت مناسبی در صنعت گردشگری جهان کسب کند و چرخ بخش عمده‌ای از اقتصاد کشورش را از طریق دلارهای گردشگران به حرکت درآورد،   روسیه یا سرزمین تزاری مدت‌هاست در ذهن بسیاری از گردشگران با جاذبه‌های منحصربه‌فردش خودنمایی می‌کند؛ چه آن زمان که در قالب اتحادی پهناور در ... ادامه مطلب »

دره جهنمی – روسیه

4

. عکس ها به اندازه ای گویا هستند که نیاز به تشریح ندارند بلکه فقط باید از قوه تخیل برای تجسم حال و هوای دره جهنمی کمک گرفت. تصاویر این گزارش شاید هراس آور باشند اما در عین حال تماشایی و حیرت آور نیز هستند. در هر حال، این مناظر گوشه ای از شگفتی هایی بی پایان کره زمین هستند. ... ادامه مطلب »

کلیسای ناجی خون سن پترزبورگ روسیه

1

داخل این کلیسا نیز مقبره‌ای باشکوهی برای تزار کشته شده ، در سمت مقابل محراب کلیسا، و درست در محلی که به تزار حمله شده بود، برای وی ساخته شد. این مقبره با سنگ های زیبا و گران قیمت تزئین شده است.   سنت پترزبورگ از قدیم ایام یکی از مهمترین شهر های روسیه بوده است. این شهر که زمانی ... ادامه مطلب »

تورسکایا زیباترین و قدیمیترین خیابان مسکو است

16

روسیه یکی از بزرگترین کشورهای دنیاست این کشور زیباییهای زیادی دارد که پایتخت این کشور مسکو پر از جاذبه هایی برای مسافران توریستی است خیابان تورسکایای مسکو پنجمین خیابان گران جهان است. قیمت اجاره هر فوت مربع از زمینهای این خیابان نیز به بیش از 500 دلار می رسد. اکثر فروشگاه‌های لوکس و مجلل مسکو در این خیابان وجود دارد. ... ادامه مطلب »