آخرین خبرها
خانه / بایگانی برچسب : جنگل

بایگانی برچسب : جنگل

مولای هندی خود به تنهایی یک جنگل بزرگ ساخت

635456213399860210

  مولای چندبار از جنگلبانی منطقه خواست که برای حفظ محیط زیست درخت کاری کنند. آنها گفتند که در این منطقه هیچ گیاهی رشد نمی کند و مولای 16 ساله را دست انداختند و گفتند: «برو بامبو بکار!» در شمال هند در منطقه «آسام» جنگلی 500 هکتاری به نام « مولای» وجود دارد که با دست های یک نوجوان 16 ... ادامه مطلب »

وجود سیل شمال کشور بخاطر تخریب جنگل ها است

82234631-71026248

    شاعری گفت: باید جنگل های شمال حفظ شود و راهی جز احیای جنگل های مخروبه، حفاظت جنگل های موجود و کاهش بهره برداری وجود ندارد و باید با ایجاد پارک های جنگلی و احیای جنگل ها در این راستا تلاش شود. علی محمد شاعری روز یکشنبه در حاشیه بازدید از جنگل های نکا در جمع خبرنگاران افزود: براساس ... ادامه مطلب »

عکس های زیبا از طبیعت دور دنیا

635338805419785942

      10 عکس از مناظر و طبیعت زیبای سرزمین های دورافتاده جهان را برای این گزارش انتخاب کرده ایم. برخی از نقاط کره زمین به اندازه‌ای دوردست هستند که به رغم زیبایی فوق العاده تعداد انگشت شماری از توریست ها امکان دیدن مناظربدیع و شگفت آور این سرزمین ها را دارند. به نقل از فایرالف، امروزه با پیشرفت ... ادامه مطلب »

10 جای دیدنی دنیا را ببینیم

1

برخی از این مناطق دورافتاده و سفر به آنها دشوار اما برخی دیگر تقریبا در دسترس هر توریستی هستند. 10 مکان دیدنی جهان. در میان تمام مکان های اسرارآمیز جهان برخی واقعا ارزش دیدن و کشف شدن را از قبل از اینکه انسان پیر شود دارند، حتی اگر در مناطق دورافتاده قرار گرفته باشند. به گزارش جام جم آنلاین به ... ادامه مطلب »

دور دنیا با مناظر طبیعی زیبا

1

. 10 عکس از مناظر بدیع سرزمین های دورافتاده جهان را برای این گزارش انتخاب کرده ایم. زیباترین مناظر در دوردست های دنیا. برخی از نقاط کره زمین به اندازه‌ای دوردست هستند که به رغم زیبایی بسیار تعداد انگشت شماری از توریست ها امکان دیدن مناظربدیع و شگفت آور این سرزمین ها را دارند. به گزارش جام جم آنلاین به ... ادامه مطلب »

10 درصد حیات وحش در 25 سال اخیر نابود شده است

1

به گفته کارشناسان، از دست رفتن مداوم حیات وحش یک معضل حائز اهمیت در سطح جهان است که پیامدهای جبران ناپذیری برای بشر و طبیعت به همراه دارد. نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد بشر طی 25 سال گذشته یک دهم حیات وحش باقی مانده روی زمین را از بین برده‌است. در این بررسی آمده‌است: در 25 سال اخیر یک دهم ... ادامه مطلب »

جنگل مه شولا ، هندوستان

1

تشکیل جنگل های ابر به ارتفاع محل و نزدیکی آن به دریا ارتباط دارد. هرچه نزدیک تر مه آلود تر و مرموز تر… جنگل ابر به جنگل های مه اندودی گفته می شود که معمولا در نواحی گرمسیری و نیمه گرمسیری وجود دارند و یک اکوسیستم همیشه سبز را به وجود می آورند. جنگل شولا در گهات غربی در جنوب ... ادامه مطلب »

جنگل مه آلود ، تایلند

1

جنگل های ابری بسیاری وجود دارند که به سبب نزدیکی به دریا دارای جوی مه آلود و پوشیده از ابر هستند. جنگل ابر چیانگ مای بین محلی های منطقه بسیار معروف است و همیشه مردم خوشحالی را در این جنگل می بینید که به دنبال جایی برای پیک نیک هستند. این جنگل بکر چند مسیر پیاده روی دارد که به ... ادامه مطلب »

نقاشی طبیعت از آبشار کایتور – گوانا – جنگل‌ های گویان

1

این آبشار حقیقتا منحصر به فرد و فراموش نشدنی است و علاوه بر آن، برای دیدن این آبشار باید از میان جنگلی قدیمی، بارانی و مه‌آلود عبور کنید که تجربه‌ای شگفت انگیز خواهد بود. کسانی که اهل ماجراجویی هستند، از ایستادن روی لبه‌ی پرتگاه و به پایین دره نگاه کردن هم لذت زیادی می‌برند.   آبشار‌ها همیشه از محبوب‌ترین پدیده‌های طبیعی بوده‌اند و ... ادامه مطلب »

پارک جنگلی فندقلو – اهر

2

در این ناحیه گیاهان و درختچه های محلی از جمله فندق و بلوط به وفور وجود دارد. باور کنید پوشش گیاهی غالب منطقه طوری می باشد که به سختی میتوان از …….. منطقه فندقلو اهر از جمله مناطق زیبا و گردشگر پذیر منطقه قره داغ و اهر بوده و در ۲۵ کیلومتری جاده اهر به مشکین شهر بر فراز کوه های ... ادامه مطلب »