آخرین خبرها
خانه / بایگانی برچسب : جاهای دیدنی ایتالیا

بایگانی برچسب : جاهای دیدنی ایتالیا

تصاویر دیدنی از کالابریا در جنوب کشور ایتالیا

1

منظره شهر تروپه‌آ که در قرن شانزدهم میلادی اشراف ایتالیایی به دلیل افزایش مالیات‌ها به آن پناه آورده و این کاخ های کوچک را که باعث جاذبه این شهر قدیمی شده احداث کردند. از آن زمان این شهر پایتخت تفریحی استان کالابریا محسوب می‌شود. اگربه نقشه چکمه مانند ایتالیا نگاه کنیم استان کالابریا درست در نوک این چکمه واقع شده ... ادامه مطلب »

به دریاچه‌ پراگز ایتالیا برویم

3

دریاچه‌ی پراگز  در اپونیوموس کومیونه(eponymouscomune) واقع در جنوب تیرول قرار دارد. این دریاچه یکی از زیباترین مکان‌های این ناحیه است. دریاچه پراگز که در میان سنگ‌های دولومیتی محصور شده   ایتالیا کشوری است که از منظر گردشگری، بیشتر به واسطه‌ی آثار تاریخی با ارزشش  مشهور است. اما واضح است که دست نقاش طبیعت در جای جای این کره‌ی خاکی اثری زیبا ... ادامه مطلب »

در سفرهای یک روزه از ونیز کجا بریم ؟

1

دولومیتس هم چنین در میان طبیعت‌گردانی که می‌خواهند مسیرهای بسیار این منطقه را درنوردند، پرطرفدار است. چشم اندازهای فوق‌العاده این شهر تنها ۱۶۰ کیلومتر دورتر از ونیز چشم به راه بازدیدکنندگان هستند.   ونیز شهر فوق‌العاده‌ای است، اما ممکن است زمانی فرابرسد که توریست‌ها بخواهند در سفرشان تنوع ایجاد کنند، حتی شده برای یک روز! هنگامی که بحث چند ساعت خارج ... ادامه مطلب »

کلیسای جامع سنت جان لاتران قدیمیترین کلیسای دنیاست

9

کشور ایتالیا یکی از کشورهایی است که جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد و کلیساها یکی از مهمترین اماکن توریستی این کشور است که کلیساهای فراوانی در این کشور وجود دارد باسیلیکای سنت جان لاتران یک کلیسا کاتولیک واقع در رم کشور ایتالیاست که به سبک باروک طراحی شده . این کلیسا قدیمی ترین کلیسای جهانِ و رتبه اول بین ... ادامه مطلب »