آخرین خبرها
خانه / بایگانی برچسب : اروپا

بایگانی برچسب : اروپا

زیباترین عکس های ایتالیا را با هم ببینیم

    در این مجال کوتاه، ما نیز سفری برای شما ترتیب دادیم. سفری در قالب تصاویری تماشایی از یکی از مهدهای تمدن دنیا، سفری به قلب تاریخ، فرهنگ، هنر، معماری و البته دیگر جاذبه‌های توریستی و گردشگری، سفری که بی شک شما را شیفته‌ی این سرزمین خواهد کرد. بی شک ایتالیا را می‌توان جواهری واقعی و درخشان در تاریخ، ... ادامه مطلب »

چطور بریم لیتوانی / راهنمای سفر به لیتوانی

635582562209570973

      لیتوانی کشوری کوچک و کم‌جمعیت است، اما شور زندگی در همه جای آن جریان دارد؛ درختان کاج و کاخ‌های کهن، صدای موسیقی و دیوارهای رنگارنگ و… همه شاهدی بر این مدعا هستند.   اگر به سبک‌های مختلف معماری چون باروک، گوتیک و دوران رنسانس علاقه‌مند هستید یا می‌خواهید سفری اروپایی، اما ارزانقیمت را تجربه کنید، لیتوانی را ... ادامه مطلب »

عکاسی از کوهستان

635544427177499681

    این عکاس خوش ذوق لهستانی اکنون 39 سال دارد. او با نشریات معتبر زیادی از جمله نشنال جئوگرافیک همکاری داشته و جوایز زیادی را کسب کرده است.     کوهستان ها از جمله نقاطی هستند که علاقمندان زیادی را دارند. در این گزارش تصویری 10 عکس از مناظر بدیع و دلفریب کوهستان های چند کشور جهان ارائه می ... ادامه مطلب »

پارک گل کوکنهوف معروف به باغ گل اروپا

10

    پارک گل کوکنهوف با 7 میلیون شاخه گل یکی از بزرگترین باغ های جهان محسوب می شود. 11 عکس از پارک گل کوکنهوف را برای این گزارش تصویری انتخاب کرده ایم.   پارک گل کوکنهوف که در عین حال با نام باغ قاره اروپا مشهور است برای شصت و پنجمین سال متوالی با آغاز فصل بهار درهایش را ... ادامه مطلب »

10 عکس زیبا از ایالت آندلس در کشور اسپانیا

1

کاخ الحمرا مشهورترین بنای آندلس و شاید سراسر اسپانیا که بر فراز تپه سابیکا در نزدیکی شهر گرانادا واقع شده است. این کاخ قلعه مانند مجموعه ای از کاخ ها و باغ ها را شامل می شود.   ایالت آندلس یکی از 17 ایالتی است که کشور اسپانیا را تشکیل می دهد. این ایالت اسپانیایی از یک تنوع فرهنگی برخوردار ... ادامه مطلب »

همه چیز درباره افسانه بابانوئل و جشن کریسمس

1

اما بابا نوئل یا سانتا کلاوس در سال 1822 در آمریکا و در نوشته های دکتر مور که داستان های کودکان را می نوشت ،متولد گردید. به این ترتیب ، بابا نوئل جایگزین سن نیکلاس می شود.   دردوران باستان ، درسراسر اروپا، جشنهای رومی ها، اقوام ژرمن یا اقوام سلت نویددهنده آغاز فصل زمستان بودند. سپس ، با ظهور ... ادامه مطلب »

دلیل محبوب بودن و پرطرفدار بودن آنتالیا چیست

1

در آنتالیا مراکز غواصی فراوانی وجود دارد و اگر یک غواص حرفه ای هستید و می خواهید دنیای زیر آب های فیروزه ای آنتالیا را کشف کنید، این فرصت را از دست ندهید. آنتالیا شهری ساحلی است که در منطقه مدیترانه و غرب ترکیه واقع شده است. این شهر دارای تابستان های گرم و طولانی بوده و حتی گفته شده ... ادامه مطلب »

موزه ای عجیب و شگفت انگیز درست در کف دریا

1

هر روزه از گوشه و کنار دنیا اخبار موزه های جدید و جذابی به گوشمان می رسد. موزه‌ی ساخت حیوانات از فلزات دور ریختنی، موزه‌ی سازه‌های ساخته شده از لاستیک، موزه‌ی سراسر ساخته شده از یخ و موزه‌ی استخوان‌های افراد مشهور نمونه‌هایی معروف از این دست هستند. اما موزه‌ای که امروز قصد معرفی‌اش را داریم، یک تفاوت عمده با موارد ... ادامه مطلب »

برای مسافرت اروپا بهتر است یا کانادا ؟

1

در اروپا، بناهای تاریخی‌ای مثل ویرانه‌هایی از صومعه‌ سراهای قرون وسطی وجود دارد که قدمت آن‌ها به قرن دوازدهم بر می‌گردد. سفر به کانادا و کشورهای اروپایی هر کدام از مزایا و معایبی برخوردارند و جاذبه‌های گردشگری منحصر به فردی دارند. در این مقاله مقایسه‌ای بین این دو مقصد توریستی می‌پردازیم. کانادا و اروپا دارای یک وجه تشابه هستند، هر دو مقصدهای توریستی فوق‌العاده ... ادامه مطلب »