آخرین خبرها
خانه / روستاها

روستاها

روستای آنتیکوآ کلمبیا / این روستا بیشترین بیمار آلزایمری را دارد

635551180883010147

    پزشکان زیادی در مورد ریشه این بیماری در این روستا تحقیق کرده اند اما همگی معتقدند که مشکل اصلی در ژن این افراد قرار گرفته است. اگر به کلمبیا سفر کنید و به سمت روستای کوچکی به نام «آنتیکوآ» حرکت کنید با منظر زیبایی روبرو خواهید شد که هر جایی از این کره خاکی دیده نمی شود، دره ... ادامه مطلب »

روستای کنگ

1

  سوغاتی ها و غذاهای محلی این روستا، افزود: سوغاتی های این روستای هزار ساله شامل زرشک، زعفران، نبات و انواع میوه های سردرختی است و مهمترین غذاهای سنتی و محلی این منطقه؛ آش شله قلم کار….. قدمت «کنگ» که به ماسوله خراسان شهرت دارد به پیش از اسلام باز می گردد؛ این روستای تاریخی با معماری پلکانی و چهره ... ادامه مطلب »

روستاهای زیبا و شگفت انگیز ایران

1

  اگر دوست دارید در اطراف تهران بچرخید و دور از فضای شلوغ شهری، کمی‌ هم آرامش دلچسب و زیبای روستایی را تجربه کنید، نگران نباشید، در اطراف تهران هم کلی روستای دیدنی و جذاب وجود دارد. به‌خصوص در دامنه البرز می‌توانید استراحت‌گاهی روستایی متعددی را پیدا کنید   سفر به دل طبیعت لطف ویژه‌ای دارد، مسئله‌ای که به‌نوعی بازگشت ... ادامه مطلب »

آشنایی با روستای رمچاه قشم

4

مسجد جامع از قدیمی ترین مساجد این روستا محسوب می شود که بارها تغییر، مرمت و تجدید بنا گردیده است و تاریخی که موجود است ،….. روستای رمچاه در ضلع جنوب شرقی جزیره ی قشم در ۴ کیلو متری ساحل جنوبی با فاصله ای ۱۷ کیلومتری منتهی الیه شرقی جزیره که شهرستان قشم می باشد قرار دارد و با فاصله ... ادامه مطلب »