آخرین خبرها
خانه / هتل و مراکز اقامتی

هتل و مراکز اقامتی

10 هتل برتر لوکس و درجه یک دنیا / عکس و توضیحات

ایتالیا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. این هتل با بهره‌گیری از طراحی‌های زیبا و رنگارنگ بر روی دیوارها، کاشی کاری‌های زیبا و معرق کاری‌های بی‌نظیر در کنار ساحل و باغ‌هایی خصوصی، فضایی رویایی را برای مشتریان فراهم آورده است.   شاید برای شما جالب باشد که بخواهید از میان تعدادی بسیار زیادی هتل که سرتاسر جهان وجود دارد، بهترین ... ادامه مطلب »

هتل گودزیلا ژاپن

  دولت ژاپن همچنین در قالب راهبرد جدیدش برای جذب 20 میلیون گردشگر در سال 2020 که در این سال توکیو میزبان مسابقات المپیک نیز خواهد بود، توجه ویژه‌ای نیز به جذب گردشگر ازکشورهای شرق و جنوب آسیا، بویژه چین و هند با بیش از دو میلیارد نفر جمعیت دارد، دولت ژاپن قصد دارد هتل «گودزیلا» را به جاذبه جدید ... ادامه مطلب »

هتل سه ستاره سان رایز در کیش و امکانات آن

3001

هتل سه ستاره سان رایز در کیش و امکانات آن قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید و قبل از آن می خواهید با بهترین هتل ها و امکانات آن آشنا شوید همراه ما باشید با معرفی هتل سه ستاره سان رایز در کیش و امکانات آن در ادامه مطلب . ادامه مطلب »

معرفی هتل آپارتمان پارتیکان در اصفهان و تسهیلات آن

partikan1

معرفی هتل آپارتمان پارتیکان در اصفهان و تسهیلات آن به اصفهان قصد سفر و گردشگری دارید توصیه می کنم قبل سفر حتما درباره هتل محل اقامت خود تحقیق بکنید همراه ما باشید با معرفی هتل آپارتمان پارتیکان در اصفهان و تسهیلات آن در ادامه مطلب . ادامه مطلب »