آخرین خبرها
خانه / آژانس های مسافرتی / معرفی کامل آژانس مسافرتی قدس گشت

معرفی کامل آژانس مسافرتی قدس گشت

  • قدس گشت ، متخصص در برگزاری تورهای داخلی ، خارجی و ورودی برای مسافرین عزیز با سلیقه های مختلف است . ما آمادگی مشورت جهت طراحی و برگزاری تورهای اختصاصی مورد نطر مشتریان گرامی مان را داریم .

ایران سرزمینی کهن است که تمدن بشری خود را مدیون فرهنگ و قدمت آن میداند .
اولین رستنگاه مدنیت و تعاون با تمدن های دیرین این سرزمین کهن گره خورده است و با گذشت سالیان متمادی همچنان درزمره کامل ترین سرزمین های جهان همچون نگینی می درخشد .
آشنایی و معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگی ایران و جذابیت های این سرزمین برای جهانیان جذاب و نزد ایرانیان یک تکلیف ملی محسوب می شود ایران به لحاظ زیستی جز پنج کشور برتر دنیا و از نظر تاریخی و فرهنگی بین ده کشور برتر دنیا قراردارد .
از این رو قدس گشت با بیش از ۳۵ سال تجربه از قدیمی ترین و پیشرو ترین شرکت های خدمات مسافرتی در ایران می باشد .
این شرکت فعالیت خود را با انجام تورهای مختلف داخلی آغاز نمود و هم اکنون ، بدون شک معتبر ترین و خوش نام ترین شرکت خدمات مسافرتی در زمینه تورهای ایران گردی می باشد .
مدیریت اصولی شرکت و همچنین استفاده از راهنمایان حرفه ای و کارمندان متعهد و درنهایت انجام تمامی تعهدات نسبت به مسافرین عزیز باعث رشد روز افزون تقاضا جهت استفاده از تورهای شرکت قدس گشت گردیده است .
قدس گشت در طول این سالها با ارائه خدمات به بیش از ۳ میلیون نفر توانسته جایگاه رفیعی در صنعت توریسم در ایران برخوردار باشد .
ما ، همه ساله با شرکت در نمایشگاه های مختلف صنعت جهانگردی مانند نمایشگاههایی در برلین ، لندن ، پاریس ، دبی و همچنین نمایشگاههای مختلف داخلی سعی در شناساندن هرچه بیشتر نام و خدمات قدس گشت به مشتریان مختلف در جهان و ایران را داشته ایم .
قدس گشت ، متخصص در برگزاری تورهای داخلی ، خارجی و ورودی برای مسافرین عزیز با سلیقه های مختلف است .
ما آمادگی مشورت جهت طراحی و برگزاری تورهای اختصاصی مورد نطر مشتریان گرامی مان را داریم .

“قدس گشت فراتر از هر گشت”

شماره تلفن:
021 88 75 30 60
شبکه های اجتماعی: اینستاگرام آژانس مسافرتی قدس گشت
1 - Copy 2 - Copy 3 - Copy 4 - Copy 5 - Copy 6 - Copy 7 - Copy 8 - Copy 9 - Copy 10 - Copy 11 - Copy 12 - Copy 13 - Copy 14 - Copy 15 - Copy 16 - Copy 17 - Copy 18 - Copy

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*