آخرین خبرها
خانه / اخبار / سرویس مدارس باید قوانین تازه ای داشته باشد

سرویس مدارس باید قوانین تازه ای داشته باشد

  • این عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر حساسیت های ایمنی روحی و جسمی دانش آموزان به عنوان دغدغه شورا خاطرنشان کرد: در کمیته ایمنی حمل و نقل دو جلسه برگزار شد که مسئولان نهادهای مختلف در آن شرکت کردند و گزارش مشروح آن را در شورا ارائه شد.

 

عضو شورای اسلامی شهر تهران،ری و تجریش با بیان این که قوانین موجود در زمینه سرویس های مدارس نیاز به بازنگری دارد، گفت: باید استانداردهای سرویس مدارس بازنگری و بومی شود.

به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، شهربانو امانی با اشاره به افزایش 30 درصدی ترافیک تهران در 15 روز اول مهرماه گفت: 16 درصد این ترافیک مربوط به تردد دانش آموزان و والدین است که برای مدیریت ترافیک ممنوعیت هایی برای تردد وسایل نقلیه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: از 25 شهریورد تا 15 مهر عملیات عمرانی و تردد ماشین آلات سنگین و حمل مصالح ساختمانی در تهران ممنوع شد، ضمن اینکه براساس تصمیم راهنمایی رانندگی تردد کامیونت ها ی حمل مواد غذایی نیز از 5 تا 10 صبح ممنوع شد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر حساسیت های ایمنی روحی و جسمی دانش آموزان به عنوان دغدغه شورا خاطرنشان کرد: در کمیته ایمنی حمل و نقل دو جلسه برگزار شد که مسئولان نهادهای مختلف در آن شرکت کردند و گزارش مشروح آن را در شورا ارائه شد.

وی با بیان اینکه قوانین موجود در زمینه سرویس های مدارس نیاز به بازنگری دارد، ادامه داد: برای آینده باید استانداردهای سرویس مدارس بازنگری و بومی شود.در نظر داریم شهرداری لایحه ای را برای اصلاحات لازم درمورد سرویس های مدارس به شورا بیاورد که به عنوان مثال سرویس مدارس باید به چراغ گردون مجهز شوند.

امانی خاطرنشان کرد: برای سال آینده با قول مساعد سازمان ها و ارگان های مربوط، استاندارد سازی سرویس های مدارس را بومی و بروز خواهیم کرد و خودروهایی با استانداردهای لازم به عنوان سرویس مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*