آخرین خبرها
خانه / مقالات سفر و مسافرت / دهکده محل زادگاه بابانوئل کجاست

دهکده محل زادگاه بابانوئل کجاست

  • در شب 24 و نیمه شب 25 دسامبر بابا نوئل با سورتمه ای که گوزن ها آنرا می کشند سفرش را انجام می دهد. او برای این سفر یک شبه مدت یک سال تدارک می بیند.

در منطقه ای بسیار دورافتاده در سرزمین های شمالی پوشیده از یخ و برف، بابا نوئل که هر سال کودکان هنگام جشن نوئل ( کریسمس) در شب 24 دسامبر انتظار او و هدیه هایش را می کشند، زندگی می کند.

 به نقل از مگزین انسولیت، براساس روایاتی کلبه بابا نوئل در سرزمین قوم لاپون ها در کشور فنلاند است. دهکده زادگاه بابا نوئل.

1

گفته می شود دهکده بابا نوئل در نزدیکی ناحیه رووانیئمی در قلب قطب شمال در کشور فنلاند واقع شده است.

1

 

براساس این روایت این منطقه از اسکاندیناوی روز به روز محبوب تر شده و توریست های زیادی را به خود جلب می کند.

در شب 24 و نیمه شب 25 دسامبر بابا نوئل با سورتمه ای که گوزن ها آنرا می کشند سفرش را انجام می دهد. او برای این سفر یک شبه مدت یک سال تدارک می بیند.

1

 

بابا نوئل در داخل سالن گرم و نرمش نشسته است و افراد بزرگ و کوچک که برای دیدن او از سراسر جهان به سرزمین دورافتاده لاپونیا سفر میکنند ، می توانند در کنار او یک عکس یادگاری بگیرند.

دهکده بابا نوئل در نزدیکی رووانیئمی بدون هیچ تردید یکی از جاذبه های توریستی این منطقه از کشور فنلاند محسوب می شود.

1

بابا نوئل با دقت سفرش را تدارک می بیند و از روی یک کره جغرافیایی تمام نقاط جهان که باید به آنها برود را نگاه کرده و سپس آدرس خانه همه کودکان خوب را بررسی می کند.

برای انجام این سفر دور و دراز یک شبه تمام گوزن های بابا نوئل در طول سال آماده شده و به خوبی مراقبت می شوند.

منظره ای از گستره بی انتها و پوشیده از برف و یخ محل سکونت بابا نوئل در سرزمین لاپونیا در کشور فنلاند.

بابا نوئل که از گوزن هایش به خوبی مراقبت کرده است 4 گوزن که از سایر گوزن ها قویتر و آماده تر هستند را انتخاب کرده و آنها را به سورتمه حامل هدایا می بندد و با آغاز سفرش درست قبل از غروب آفتاب، جشن نوئل ( کریسمس ) نیز شروع می شود.

بابا نوئل کیسه هدایا به دوش در شب 24 دسامبر آرام و آهسته از دودکش شومینه و اگر خانه شومینه نداشته باشد از در وارد خانه می شود و هدایای کودکان را برای آنها می گذارد. کودکان صبح روز 25 دسامبر پس از بیدار شدن از خواب با دیدن هدایای خود شاد و خوشحال شده و می فهمند که شب قبل بابا نوئل به خانه آنها آمده است.

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*