آخرین خبرها
خانه / جهانگردی / باغ خدایان کلرادو آمریکا ( صخره‌ های قرمز )

باغ خدایان کلرادو آمریکا ( صخره‌ های قرمز )

  • باستان‌شناسان برآورد کرده‌اند که انسان‌ها از 250 سال قبل از میلاد در این ناحیه ساکن بوده‌اند. نام فعلی این منطقه توسط یک نقشه بردار انتخاب شده است. این ناحیه سالانه پذیرای بیش از دو میلیون گردشگر است

دست نقاش و معمار طبیعت، خیلی وقت‌ها طرح‌های ناب و زیبایی می‌کشد که با تمام سادگی‌شان انسان را مجذوب خود می‌کند. در ادامه به مرور یکی از معماری‌های طبیعی خلقت بپردازیم.

کلورادو، ایالات متحده

صخره‌های قرمز رنگ با ویژگی‌های منحصر به‌فرد خود اشکال غیر قابل باوری را خلق کرده‌اند. صخره‌های مشهوری مثل دوقلو‌های سیامی، ویندو راک یا صخره‌‌ی متوازن ثابت می‌کنند که بهترین هنرمند خود طبیعت است.

1

 

باستان‌شناسان برآورد کرده‌اند که انسان‌ها از 250 سال قبل از میلاد در این ناحیه ساکن بوده‌اند. نام فعلی این منطقه توسط یک نقشه بردار انتخاب شده است. این ناحیه سالانه پذیرای بیش از دو میلیون گردشگر است که همین موضوع این پارک را تبدیل به محبوب‌ترین مقصد گردشگری کلورادو کرده است. در این ناحیه می‌توانید به اسب‌سواری، کوه‌نوردی، قله‌نوردی و پیاده‌روی بپردازید. در ضمن، به دلیل مناظر زیبا و تحسین‌برانگیز، این ناحیه به شدت مورد توجه عکاسان است و برای ورود به آن نیازی به پرداخت هزینه نیست.

همه‌ی طول سال برای سفر به این ناحیه مناسب است. اما ورود به پارک، از اول ماه می تا آخر ماه اکتبر از ساعت ۵ صبح تا ١١ شب و از اول ماه نوامبر تا اواخر ماه آوریل از ساعت ۵ صبح تا ٩ شب و عزیمت به پارک از سمت کلورادو با اتومبیل امکان پذیر است. در ادامه به تماشای آلبوم عکس این پارک  زیبا می‌نشینیم:

1 2 3 4 5 6 7 8

 

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*